FURNITURE / Sofas / Soffa / dagbädd 10774340
nr 1077 4340
Soffa / dagbädd
Fällbara sidor, length: 170 cm, wear, damages.
Fällbara sidor, längd: 170 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 100
Monday December 19 2016
at 20:12:34
19/12 16:23:49